içinde

sitem

Kardeşim bu foruma kimse gelmesin diye mi böyle saçma sapan bir format koymuşsunuz?Bugün kimler ne yazmış diye merak ediyorum ara ara bulamıyorum.Çok mu zordu memişteki gibi bir forum yaratmak? Madem zordu niye girdiniz bu işe Allah Allah yeter ya valla yeter.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. mustafa nin sitesi sadece hosting 500 600 dolar cesitli eklemler yillik 1200 dolar ve buna her gün bakicak eleman yillik minimum 30 bin tl cogunu mustafa kendi yapiyodu meslegi grafiker vs bizim meslegimiz degil bu insanlar ayrilmasin diye elde olana göre yapildi evet benzeri bedava site yapilir ama her tarafi ayri bi virüs senin özel bilglerin kimlerin elinde olucak o belesi kapatmat icin 7 24 cinsel kumar icerikli reklam gelicek telefon bilgisayar vs basinda kim olursa olsun eger dersen ben size yillik 1800 dolar ve birde personal vereyim o zaman elestride hakli olabilirsin 50 ye yakin kisi maddi manevi destek olurken bugün begenmeyen siz o gün nerdeydiniz bu

  10
  1
 2. Arkadaşlar,
  Yorumu yazan kişi bizim FEDOO,
  Yorumun başlığı da zaten, adı üstünde: Sitem..

  Dünkü rezillik nedeniyle zaten sinirler bozuk,
  Fedoo da sağlam bir Beşiktaşlı…
  Manyak gibi üzülmüş işte, besbelli…

  Yorumu, evet, gerçekten de “biraz” sert olmuş…

  Aslında, eminim, derdini dökmek, yüreğini açmak için girmiş foruma
  Ama, işte, aslında çok da kötü başlamadığı ??? yorumunu yazarken tansiyonu yükselmiş olmalı,
  Yorum almış başını -inanıyorum ki- kendisinin de istemediği bir noktaya ulaşmış…

  Fedoo bizim çocukluk arkadaşımız gibidir, yakınımızdır…

  Tamam, olur, biz de (ben değil, yapamam) benzer bir sertlikte girişelim, cevap verirken,

  Ama, biraz da anlamaya çalışalım,
  “””Birbirimizi”””

  Çünkü görünüşe bakılırsa biz daha çoook kavgalar edecek,
  Kafa göz demeden girişeceğiz birbirimize…
  .
  ?????

 3. Üzülerek bir “ Sitem “ okudum. Eğer bu gerçekten ince bir sitem olsaydı inanın üzülmezdim, saygı duyar üzerime düşeni alır; Kabullenir / özür diler / Harekete geçerdim. Beğenerek okuduğum Sözlü dövüş sanatı Tong Fu kitabında KÖH yönetiminden bahs eder! Ve empati kurmanın öneminden bahs eder. Whatsapp grubumuzdan abim kardeşim bu sitemi paylaştığında düşündüm , empati kurmaya çalıştım ama Sverrisson gibi anlayışlı olamadım. Evet biz bir yola çıktık ve bu yolculuğun elemanlarından biride benim. Bir Whatsapp grubu kurulsun istedim dostlarda kabul etti ve bir araya geldik. Gecelerce konuştuk planlar yaptık, almanya dan Amerika dan dostlar saat farkını dinlemeden katıldı. Bir planımız vardı “ AYRILMAMAK “ nasıl yapalım , kim yapsın dedik ? Ferhat abimiz koydu taşın altına elini ve bizlerde o taşın altında eli ezilmesin diye yanında olduk. Tabiki para lazımdı ? Ne kadar abi dedik attık elleri cebe! Kimi ay başını bekledi, kimi cebindeki son parasını verdi ! Peki neden? Hakaret için mi ? Çok sevdiğimiz Fedonun bizi kalaylaması için mi ? HAYIR ! Sevenler ayrılmasın diye . Bizi kiracı olduğumuz bir evden çıkarttılar ve biz kendimize bir ev aldık! Villa olmadı 1+1 yapabildik fedai kardeş! Her zaman bekleriz !!!!!

  2
  1