içinde

sitemiz yosun tutmuş :)

bu durumda bir iki şey cızıktırmak lazım 🙂

öncelikle şenol güneş’e değinmek istiyorum. güneş’in nkodu ve diğer bazı futbolcular konusundaki tutumunu doğru buluyorum. hem dele ali hem de nkodu’ya çok şans verdi. ama bir türlü olmadı. sais , istediği kadar iyi futbolcu olsun, aidiyet duygusu olmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz. sais’de bu duygu sıfır. güneş’in aidiyet duygusu taşımayanlar gidecek vurgusu , son derece doğru. bu fas’lı futbolclarda hep sıkıntı oluyor. cinconun fas’lılaarı da problemliydi.

gelelim onur bulut mevzusuna : başkan nihayet kayseri’nin  bu çapsız yönetimine , dişe dokunur birşeyler söyledi. habire havladıllar. bi hoşt diyen çıkmamıştı. ulan allahın adamları ( çok naif oldu ) , siz kimsiniz de koca çınara had bildirmeye kalkıyorsunuz. hadi gidin ötede havlayın.

tff konusunda da başkan haklı. ortada çok net bir adaletsizlik var ama kontenjandan o koltuğa oturtulmuş zatda , adaleti ara ki bulasın. . bunların hepsi çıkarcı, eyyamcı ”şerefli” kişiliksizlikler.. 

geçen hafta takım fena değildi. sanırım maxim 11’e çekilecek. gezzal de söylenen göre iyileşmiş. ama onu son 20-30 da alacak. ( tanıdığımız güneş öyle yapar ). tabi skor da önemli. geriye düşersek ki inşallah olmaz, daha erken alabilir. belçika’dan yorgun gelecek başakı , yeneriz diye düşünüyorum. ilk devre tek kale oynayıp , sayısız fırsat kaçırıp, tek golle mağlup olmuştuk gerçi. çok ters geliyor namussuzlar.

son sözüm de mert günok’a. son maçta yaptığı o kurtarışla , maçı kurtardı bence. oynamaya başladığından beri çok sayıda kurtarış yaptı. bu zaman kadar, biz hakikaten kalecisiz oynamışız be. ersin olsa o topu net almıştı. çok maç kaybettirdi bize  ersin. evaldımız felan bunlar hepsi boş işlermiş. yetenek yoksa işi uzatmayacaksın. maaş konusunda çok haksızlık yapıldı ersin’e biliyorum. ama yok işte olmaz ersin’den.

şimdilik diyeceklerim bukadar. kalın sağlıcakla dostlar 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin