içinde

Skor enteresan, Maç enteresan.

Galiba rakibe gol pozisyonu hazırlayan tek takım biziz.. Hem de 3 tane 100 de 100 lük. İlk pozisyon gol oldu. Adamlar bir pas yaptı şu pası ilerde bir kere yapamadık. Sol kanat bom boş Nkoudou neden değerlendirilmez yani ne bu inat.

Redmond şuana kadar 1 golün vardı uzaktan şut atmazsın. Ne oldu Ghezzal geri dönünce mi aklın başına geldi.. Adam 40 dakikada asistini yaptı. Redmond 949 dakika 2 gol 2 asist ligde. Ghezzal hani yok dediğimiz Ghezzal 290 dakika 2 gol 2 asist. Söyleyeceğim şey bu kadar. Takıma katkısına değinmiyorum.

Orta sahamız aşırı verimsiz.. Bir tane kilit pasları yok. Bir tane şutları yok. Maxim oyuna girdi, tek gol pozisyonu öyle geldi orta sahadan. Yani bu duruma çözüm bulmamız şart. Bize Maximden daha iyi bir 10 numara lazım.. İyi bir 8 numara lazım.. Gedson koşuyor didiniyor ama FİNAL yok.. Kilit pas hiç yok… Uzaktan şut sıfır.. Böyle olmaz abi.. olmaz. ancak idare eder.. 6 numaradan bunu beklemessin mesela ama savunmayı yapar orta alanı tutar, gedsonun görevi o değil.. Bilmiyorum amirin diagonel pasları dışında sadece duran top ortaları iyi onlarda zaten masuaku ve Ghezzal varken zor..

Onur, Redmond girdikten sonra etkili oldu ama kapalı savunmalara karşı acayip sorun yaşıyor. Rossierin burada değeri ortaya çıkıyor işte.. Büyük takım beki.. Anladınız demek istediğimi..

İyi takım olmak istiyorsak bunlar şart.. Sol bekimiz masuaku, adam tek başına iyi didiniyor, haftada 2 maç oynadığımız zaman bu adamın ciğeri dayanmaz, Cenk iyi hoş ama sol kanat boş.. Nasıl olacak bilmiyorum.. 

Aboubakar yavaş yavaş döner, golü dışında abou’da eski abu değil.. Düzelir ama..

Hep aynı kadro oynamak iyi.. Takım birbirine alışıyor. Olması gereken oluyor.. Böyle oynarsak fener bizi yener.. Az daha akıllı oynamamız lazım.. Ghezzal aldı artık formayı. Salihte yavaştan formayı maxime bırakır.. cezalımız yok.. Hayırlısı olsun… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin