Ankete kedi girmis

Ne yazik ki anketimize dis mihraklarin mudahale etmis oldugunu uzulerek ogrenmis buluyorum. FER-ME isimli kisi birinci olmak icin her turlu rezilligi yapmis. Bu yuzden 2021-2022 KARTALYORUM SEZONU’nun ismini yeniden belirlemek icin yine ot atmaniz getekmektedir. 2. Olan arkadas 1kilo patetes sahibi olacaktir. 3.lugu tescillenmis FER-ME 1sikimlik dis macununu almaya simdiden hak kazanmistir. 

 • 2021-2022 KARTALYORUM SEZONU’nun ismini ne olsun?

  • BODO sezonu
  • USTAD SVERISSON sezonu

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Büyük bir ahmaklık, ah pardon, gurur ve mutlulukla söylemek isterim:
  Oy verme yaşına girdiğim günden bu yana geçen 10 yıl (28 – 18 = 10) içinde yapılmış olan her seçime katılmış bir kişiyim..????
  Vatandaşlıktan gelen o küçücük, mini minnacık hakkımı hep kullandım,
  Allah sağlık verirse daha da kullanacağım..???

  Deli mi Ziya’nın bu anketine de elbette, büyük bir coşkuyla, tabanlarım mabadımı dövercesine koşa koşa yetişip katıldım..
  Ve elbette kendime, ah pardon hak edene verdim oyumu..???

  Sonucun lehime çıkacağına yürekten inanıyorum..???
  O ümitle anket sonucunu bekliyorum..???

  Yanılıp da Bodo isimli şahsa oy verecek kadar aklını yitirmiş, ah pardon, eee.. şey, hah, yitirmemiş kişileri de şiddetle protest, hay Allah, yanlış oldu, sevgiyle kucaklıyorum..????

  Demokraatik teammüller çerçevesinde oluşacak her sonuca saygılı olduğumu(koca bir yalan..)
  Anket sonucunun aleyhime çıkması durumunda (elbette) çamura yatacağımı bildirir,???
  Saygılarımı sunarım..

  Hayırlısı neyse o olsun,
  Pilavdan dönen ööyle hemen kaşığını kırmasın..

  Bu pilav gideer, öbür pilav gelir..
  Kaşık lazım,
  Kaşık mühim….

  ?????

 2. Üstadım ben de oyumu sana verdim çünkü ben senin yanında çocuk sayılırım edebiyatta anlatımda. yürekten söylüyorum söylemiyorsam namerdim. bu senenin Sverrisson sezonu olması beni çok mutlu eder. bu sene şampiyonluk garanti ama iki kere üst üste.. bunu her takım yapıyor. ama üst üste üçüncüyü nadir. benim için gelecek sezon önemli.banada hedef koyar. bunu anlamaya çalışın. haaa bu sene Sverrisson Sezonu nun hakkınıverir burdaki tüm arkadaşları arkana alırsın.. seneyede alırsın.. bende 4. şampiyon olacağımız sezonu koyarım hedefe. zaten bunu gören renkliler fenersaray olrak birleşir rakibimiz teke düşer. bana daha iyi..
  Bunu bi düşün canımın içi…