içinde

Son Durum

Dele Alli: Hoca performansından memnun olduğunu ve bonservisinin alınması için çalışmalara başlanması gerektiğini yönetime iletti. 

Zajc: Menajeri görüşme talep etti. Hoca sıcak bakıyor. 

El Sharaawy: Listemizde. Roma ile sözleşmesinin bitimine 6 ay kaldı. Uğraşılacak. 

N’koudou: Menajeri sözleşmesini uzatalım mevcut aldığı maaşta indirime gitmeye hazırız teklifini iletti. Göstereceği performansa göre durum değerlendirmesi yapılacak.

Ersin: Hoca performansından hiç memnun değil. Utku’yu ikinci kaleci konumuna getirme düşüncesi var. 

Sol Bek: Hoca hala oraya bir oyuncu istiyor. Caner’in menajerinin yıllık 300-400B €’ya oynamayı kabul ediyoruz. Değerlendirir misiniz? Teklifi oldu. Hoca şu an bu duruma sıcak bakmıyor. Ama istenilen oyuncu transferi gerçekleşemezse hem maliyeti hem de yabancı sınırını düşünürsek değerlendirilebilir. Rıdvan’a teklif götürüldü, dönmek istemediğini iletti. Başka adaylar için çalışmalara devam ediyoruz.

Welinton: Hoca yönetime ilk başta gitsin raporunu vermişti. Ama şu an hazırlık maçlarında ve idmanlarda gösterdiği performansla hocanın gözüne girmiş durumda. Hocanın fikri değişti. İyi bir yedek olabileceğini düşünüyor. Sene sonu da sözleşmesi bitiyor. Uzatılacağını sanmam ama devre arasında da an itibariyle gönderilmeyecek gibi. 

Rosier: Hocanın basında kendisinden memnun olmadığına dair algılar kesinlikle yalan. Kendisini çok beğeniyor ve performansından memnun. Araları çok iyi hiçbir sorun yok. 

Muleka: Marsilya ilgi kağıdı gönderdi. Kendisini takip ediyorlar ve teklife hazırlanıyorlar. Muleka Beşiktaş’ta mutlu, Şenol Güneş kendisinden memnun. Astronomik bir teklif gelirse satılabilir. (Sene sonu için)

Weghorst: Burnley şu anda ikinci ligde zirvede yer alıyor. Eğer tekrar Premier lig’e çıkarlarsa oyuncuyu geri çağırma hakları var. Diyelim ki çıkamadılar ama kendisinin 10M €’luk bonservisi var. Kendisi ile sezon sonu yollarımız %99 ayrılacak.

Cenk: Şu an bonuslarla 1M € civarında oynuyor. Maaşında iyileştirme yapılıp yeni sezonda da devam edilmesi için kendisine teklif verilecek. 

Josef: Kalmak istediğini söyledi. Düşüncesi değişti. Hoca o eski Josef’i istiyor. Kendisi şu an tedavi sürecinde ve hoca performansına göre sene sonu değerlendirelim diyor. 

Tayfur: Hoca çok memnun. Bonservisini alalım talimatını verdi. 

Emrecan-Emre Bilgin: Tecrübe kazanmaları için kiralık gönderilebilirler. 

Uzun süredir bu haberleri vermememin sebebi hocanın düşüncesinde değişiklikler oluşabilmesi ihtimaliydi. (Welinton, örneği.) Antalya kampı ve devre arasına kadar oynanacak maçlar bu isimler için daha belirleyici olur. Merak ettiğiniz unuttuğum isim varsa yine bilgim dahilindeyse cevaplamaya çalışırım. Vakit ayırdığınız için sağolun, herkese iyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Zajc çok iyi bir oyuncu fakat istikrar problemi var. El saharawyi zamanında çok seviyordum o domine ettiği ilk milan yılı efsaneydi fakat yaşadığı sakatlıktan sonra bir daha da toparlanamadı bizim gibi sert bir ligde oynayamaz sakatlık sorunu çok yaşar. Weghorsta verilecek 10 milyonu bence çok zor ama hakim ziyech için denenmeli derim. Ekleme olarak sol kanada daha yırtıcı bir oyuncu ihtiyacımız var. Hele weghorst sene sonu yolcu gibi bir tane temiz golcü lazım olacak sene sonu.. masuakudan hoca galiba memnun. Umut meraştan memnun olmadığı için sol bek istiyor. Rıdvan dönmesin abi gerek yok. İstediği takımada gitsin. Gitmek için ne kadar yırtındı. Şu kulüpte gerçekten bir şeyler katan oyuncular veya yöneticiler sevilmiyor ama kaçma derdinde olan kim varsa göklere çıkarılıyor. Kazandırmış olduğu bonservis bedeli için teşekkür edilip kapılar tamamen kapatılmalıdır. Gerek yok bizim daha iyilerine ihtiyacımız var.

  • Masuaku’dan tam olarak memnun değil abi. Biraz kendisini göstermesi lazım.

   Zajc Fenerbahçe’nin geçen sezon ki yıldızlarından biri yanlış hatırlamıyorsam 10 tane falan golü var. Şahsen çok isterim. Sakat olduğu İçin değil tercih edilmediği için oynatılmıyor. Ama oynadığında da fark yaratıyor yedek olsa da.

   Mali durumlar çok kötü. O yüzden Rıdvan’ı 6 aylığına kiralama düşüncesi oldu ama oyuncu da dönmek istemediğini iletti.

   • Emeğine sağlık mehmetcan. Zajcda ben sakatlık problemi görmedim. El saharawyde var o problem. Masuaku aslında çok iyi adam bilmiyorum. Mali durum hep kötüydü. Hiç bir zaman iyi olmadı. Borç her şeyi kampçılıyor fakat yapacak bir şey de yok yani. Stat isim sponsorluğu bu durumda çok önem arz ediyor ve özellikle yeniliyorum branşları artık profesyonel hale getirip ayirmal şart. Voleybol basketbol branşlarını özellikle. Birleşme yapıp işi bilenlere teslim etmek ve böylece yönetim yükünü azaltmak. Ah be zamanında birleşicektik işte anadolu efesle. Hem yönetim onlarda olacaktı yönetimin en azından yükü hafifleyecekti. Büyük hata yapıldı