içinde

Sonsuz başarılar Emirhan!

Emirhan’a yönelik hıncı anlamıyorum. Bu çocuğun suçu ne? Bütün gençler gibi yurtdışına gitmek, daha çok para kazanmak, iyi bir hayat ve kariyer sürmek istemek mi? 6 ay sonra bedelsiz gidebilecekken Beşiktaş’ımıza hatrı sayılır bir bonservis geliri kazandırmak mı? Dünyanın en iyi liglerinden birinin köklü bir takımına gittiği için mutlu olmak mı? Kendine kalması için ısrar edecek insanların telefonlarına çıkmıyorsa bir çocuk olarak hayır diyecek gücü, cesareti olmamasından, bizim onun kararlarına saygı duyduğumuzu ona hissettirecek bir toplumsal yapımız olmamasından. Ben Emirhan’a sonsuz başarılar diliyorum. Beşiktaşlı birinin başka türlü davranmasını da anlamam açıkçası. Altyapımızdan çıkan bir gencin uluslarası arenada başarılı olmasını istemek bir yana dursun gelecek %20 satış bedeli var. Umarım 100 milyon euroluk futbolcu olur da finansal olarak belimizi doğrulturuz. Başarılar yavru kartal!

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Sen de haklısın bende 16 yaşımdayken asgari ücrete oynuyordum sole bisey var yıllardır besiktasdasin buranin icinden geliyorsun burda kalsa bir sene daha yine bu paraları kazanacaktu zaten belki daha fazlasinii torino onun icin iyi bir yer degil oradan yükselmez sahsi görüşüm ben kendi adima soyleyim sadece besiktasda oynamak isterdim eğer Beşiktaş çok para kazancaksa o zaman giderdim

    • Belki de hiç oynatılmayacak ve kariyeri yokuş aşağı gidecekti. Sonuçta geçen sene onu A takıma kazandıran altyapı hocası parladığı maçlardan sonra gençleri korumamız gerek diyerek onu takımdan kesti. Hiçbir uzun vadeli planı programı olmayan, gençleri eğitecek yeterli imkanı sağlamayan bir kulübe nasıl güvensin ki! Kaldı ki kulübü çocuğun başka takımın hocası tarafından çalıştırıldığından bir haber, ya da duruma razı ki göz yumuyor.