içinde

Sonuç şaşırtmadı… sakin olmak lazım

Hocaya saldırmak yok.. bir heves vardı CL seviyesine  çıkmak bir çok takım bu seviyede ama kimse bu kadar sakat vermiyor.. 15 tane oyuncu şuanda sakat.. yani bunu kimse açıklayamaz.. milli ara biran önce gelmeli ve çalışma temposu eskiye dönmeli… ajax maçında ne yapacagiz bilmiyorum ama bu sivasta bizi yener boyle giderse… sivası en azindan yenmemiz lazım.. çok yara aldık..

Gökhan Töre için çok gaddar olmayacağım.. sorunları mı var bilmiyorum ama hazirlik maclarinda iyiydi.. ligin başlarnda da iyiydi ama şuanda bir düşuş icerisinde nedeni sorgulanmalı.. kenan ve salih gibi değil..

Nskala için diyecek çok bir sey yok.. ama şunu demek istiyorum kerem kalafat ve bilal neden ayni anda kiralık yollanır onu anlamak güç… 

Kenan ve salih diyecek bir sey yok bunlarin kumaşı bu yani..

Oguzhan artik sabir ve sans bitmis onu da görmüş olduk..

Bu yenilgi ile bir çok şey net açığa çıktı… yabancı siniri getirenler oturup izlesinler yerli oyuncularin vasatlığını…

Gelelim pas hatalarına.. rakip bu kadar basit pas hatası yaptigini sanmiyorum… ve isimlere bakarsak hiç biri Beşiktaşta oynayacak kapasitede degil ama bizde oynayan adamlardan daha iyi paa yapiyorlar en azindan ayaklarina top dolaşmıyor.. 

Nskala için artık bu maç herseyi göstermiştir.. sakatlar inşalalh biran önce döner.. ajax maçını şuan hayal edemiyorum rencide edici bir yenilgi yaşanmaz insallah… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin