içinde

stoper necip?

yarın stoper bölgesinde necip oynarsa… serdar saatçiyide erdoğan kayayı da yollayın abi oynatmıcaksanız yollayın.. gerek yok.. para vermeye de gerek yok.. oynatmayacağın adama niye para veriyoruz 10 bin 10 bindir.. böyle saçmalık olmaz inşallah..

asıl korktuğum da  necibin sağ bek- josefin stoper oynatılması.. eğer sergen böyle bir şey yaparsa ben bir daha sergeni asla eleştirmeyeceğim.. çünkü hoca felan değil net yani bunu bize ısrarla kanıtlamış olur.. Allahtan nskala yok.. rıdvan inşallah hatasız oynar da bu maldan kurtulurz.. velinton a tamam diyorum hadi o senden olsun ama nskala abi gözünü seviyim.. tümere sen önce hoca ol diyorsun ama neyse ağır olucak.. bana kalsa sergenle hiç mi hiç zaman kaybetmeye gerek yok.. sergeni çok severim ama olmuyor yani.. hayırlısı.. inşallah bizi bu sene şampiyonluğa taşır peri masalı..

Yorumlar

Cevap bırakın
    • bu haberi hiç beğenmedim mehmetcan sabırla bekliyorum saat 6yı kadroyu göriyim ona göre izlicem veya izlemceim hatta eleştiri bile yapmıcam sergen hakkında dediğin gibi maça çıkarsa.. dorukhan efendiyi de merakla bekliyorum bakalım fenev maçına cezalı duruma düşücek mi?

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0