içinde

taş gibi takım olduk

şaka maka , ligin tepesindeki 3 takıma 11 gol attık. ikisi deplasmanda. maç sonunda , rakip üstünlüğümüzü kabul etmek zorunda kaldı. söke söke aldık maçı. şu ilk 25 dkları da iyi oynayabilsek keşke. 

kazandığımız penaltılarda en ufak bir şaibe yok. 2 tane de verilebilecek flue penaltı da vardı ayrıca. 

bu galibiyet serisinde baş aktörler ; mert , colley, masuaku, redmond gedson,cenk ve abubakardır. ( tabi bunları bu forma sokan hocayı da tebrik etmek lazım. sezarın hakkı sezara. başarılı olursa hakkını veririz. )  redmond tam bize uyum sağlamışken ve tek başına maçın kaderini değiştirebiliyorken gidecek olması çok üzücü. ne yapıp edip, yengeyi ikna etmek lazım. 

seneye konferans liginde mücadele edeceğiz. 4-5 iyi takviyeyle bu kupayı müzeye koyabiliriz. işte finale kalan takımlar ; fio ve westham. kendi liglerinin orta sıra takımları bunlar. daha önce cl’de daha baba takımları eledik. yine yapabiliriz.

seneye , basketbolda , aynı hataları tekrar edecğimizi sanmıyorum. ilk sekizde yer alabilecek bir kadro kuracaklardır herhalde. kadın voleyboluna da iyi bir hoca getirmişler. ona göre takviyeler yapacaklardır. 

önümüzdeki üç yıl sponsorumuz gazprom olacak gibi gözüküyor. ( 75-80 milyon gibi bir paradan bahsediliyor. 3 yıl için. forma reklamı da dahil galiba .anlaşmalar hazırmış. seçimi bekliyorlarmış). eğer doğruysa , 3 yıl sonra da devam etmek için , en az 1 yıl şampiyonlar ligi şartı koşmuşlar. bu durumda , gazprom gibi dolayısıyla rusya gibi güçlü bir lobimiz olacak. hayırlısı olsun. (  buradan , rusya ve putini sevdiğim anlamı çıkmasın. tam aksi ).

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin