içinde

Taş Taş üstünde bırakmamak…..

Ahmet Bakanımızın ne güzel söylemi değilmi yapamayacağınız lafları söylemeyeceksiniz o zman.Sergen hoca fener maçında kadro tamken hamle yapmaz bugün eli kolu bağlı takım ne yaptığından habersiz.Büyük takımsan büyük hocaysan al Alanya maçını bende göreyim.Bugüne kadar burda yazdım çzidim.Elimden geldiğince her anlamda cimere dahil şikayetimi belirttim.Ozan hoca Sergen hocanın yardımcısıyla konuştum.Demek biz havanda su dövüyoruz.Yönetici arkadaş çıkmış hakemlik bişey yoktu diyo.Bu açıklamalar da bu arkadaşların yetersiz olduğunu gösteriyor.Malesef kazanıyorduk diye Denizli maçı dahil içerde Sergen hocanın yanlış hamleler tercihler yaptığını söyledik.Artık daha fazla yazmayacağım da bu noktaya getirip burdan şampiyonluğu verirlerse herkese yazıklar olsun.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Musa, o.ç ları hakemi artik gözumuze sokarak operasyon cekiyorlar. başkanın şu kulüpler birliği başkanlığı meselesine girmeyeceğim çünkü ağzımı kötü bozacağım. Y…k var kulüpler birliğinde. Dikkat ederseniz şu zıkkıma bulaştı takıma birşeyler oldu. Enerjini buraya ver amk. Bu küluplerin yuzde sekseni seni gs ye satan yapilar. Gelelim bizim covitlilere. Sade vatandas çift maske takarken beyefendiler düğünde enseye şaplak. Bu gün ayağimiza gelen şampiyonluk kupasına resmen küfür edip tekme attik. Yaziklar olsun. Renklilere zorlan ikram edeceğiz.Neyse sözlerim beni aşacak çok doluyum.

    • Öyle zaten hocam.Sergen hoca diyoki konsantre değildi biz mi hazırlayacağız kafa olarak sen nerdesin hoca.Ben şu saatten sonra artık yazmayı da bırakıyorum.Sadece olanları izlicem.Bu takım abusuz Cenk olsa bile oynatmaz adım gibi biliyorum bu kafada yok hazır değilmiş böyle der gene bu hoca bu kupayı kaldıracak düşüncede olduğunu ben göremiyorum.Millet diyoya buraya kadar getirdi diye zaten bu forma ilk 3 e oynuyor mesele o değil ki bu hakemlerden BJK zaten hiçbir zman diğerlerine göre 10 da 1 katkı almadı.Fener maçını aptal bir şekilde hakeme bağlayarak kendi hatasın göremeyen bir hoca şampiyon da olamaz.Burda özellikle sosyal medyada o kadar uğraşıyoruz Ozan köprülü hocayla Sergen hocanın yaardımcısı bugünde yazdım gördü iletimi dedim Sergen hocam okusun lütfen diye.Ne halleri varsa görsünler.Yöneticiler safi boş rüzgarmış Başkan da dahil para vermekle olmuyo bu işler yukarda bozok kartalı hakem satın alın dedim diyo aynen bu ülkede hala efendiyiz hala biz iyi oynarsak şöyle böyle diyen yetkili insanlarla bi bok olmaz ,bizde böyleydi şöyleydi deriz yazık çok yazık…..

        • Bende öyle.Sergen hoca da yönetimde şapkasını önüne koyup düşünecek.Sergen hocanın maç sonu geçiştirir gibi konuşması hoşuma gitmedi.Önümüzde ki maça hazırlanıcaz diyo.Masal ninni Cnk kadroda olursa 11 başlamalı hoca önce hazır değildi işini geçecek hazır olmayan töre bile rakibi kendi sahasına çekmeye yetti.Ama hoca bu kalıplarından vazgeçmediği sürece biz daha çok larin deriz bi halt da edemez.

Bir cevap yazın