içinde

Tavsiye + Rica..

Perşembenin gelişinin çarşambadan belli olması gibi, açık seçik göründüğü kadarıyla, çok sıkıntılı bir 15 gün ve sonrasında, alınacak sonuca/sonuçlara bağlı olarak, belki bir 2 – 3 hafta daha geçireceğiz, camiada ve Forumumuzda..

Herpimiz aklımız yettiği, dilimiz döndüğü ölçüde, taraftarı olduğumuz takımın, an itibariyle içinde bulunduğu (henüz çok kötü olmasa da) beklenmedik durumdan çıkışı konusunda fikirlerimizi dile getirmeye çabalıyoruz..

Bu çerçevede, futbol dünyasında -ne yazık ki- son derece olağan bir eylem olan hoca değişikliği de gündeme geliyor, elbette..

Hoca değişikliği meselesi, üzerinde mutlak bir anlaşmanın sağlanması pek kolay olmayan, tabiri caiz ise, lanetli bir konudur..

Karının kocayla, evladın babayla, arkadaşın kankasıyla ters düşmesi mümkündür, olağandır, yaygındır..

Hemen kendimden örnek vereyim: Çok sevdiğim, kendisine yoldaş diye hitap ettiğim, O’nun da beni çok sevdiğini, saygı duyduğunu yakinen bildiğim iri yarı, göbekli, renkli gözlü, top sakallı, kalemi kuvvetli bir dostumla (ismi lazım değil, o kendini bilir..) bu hoca meselesinde kanlı bıçaklı kavgalar ettiğimiz, kafa göz kırmacasına -alt alta, üst üste- dövüşüp yerlerde yuvarlandığımız malumunuzdur ve dahi gazetelere geçmiş bir mevzudur

Şakayı bırakıp konuya dönersek, yukarıda belirttiğim nedenlerle, önümüzdeki kritik günlerde Forumdaşlarımdan ricam, bu konuyla ilgili fikirlerini aktarır ve benzer paylaşımlara yanıt verirlerken bu yorumlarını elden geldiğince yumuşak bir üslupla ve karşıdaki arkadaşına olan saygı çerçevesinden uzaklaşmadan yapmalarıdır..

Bu Forumdaki herkes saygıdeğerdir, saygıyı hak etmektedir..

Dile getirmeye gayret ettiğim biçimde davranmak kaydıyla elbette herhes her düşündüğünü söylemelidir, söyleyebilmelidir..

Çünkü Forum olmanın manası ve gereği de budur..

Yüz çiçek açmayacak, bin fikir yarışmayacaksa şayet, neden buradayız ki biz?..

Bütün Forumdaşlarıma sevgilerimle, saygılarımla..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. 🤔🤔 Kim ki o?! İsim ver isim! 😏😏😏

  Evet herkes sigarayı bırakmışcasına gergin:)) depikleyecek yer arıyo valla! Ben de sakın kalmaya özen gösteriyorum, umarım kırmamışımdır kimseyi…

  Bi fener galibiyeti çok şeyi değiştirebilirdi ama… daha çok var yahu! Ağzını kırdığımın milli arası! Bu nedir ya! Bu-nedir-ya!!! 😡🤬🔪🔪 başlatmasınlar lan arasına millisine! Yeter ulan! Adam mı skiyonuz lan ipneler!! 😡😡🤬🔪🔪

  Şeyy… öhhö! …. öhhö!….

  1…2….3….sakinim!…. 4…. 5…..
  😏😏😏

  2
  1