içinde

Tesadüfmüdür yoksa başka bir şey midir adını siz koyun

rize – gs maçı.. rize 9 faul yapmış gs 9 faul yapmış… rizeye 6 sarı kart çıkmış.( 2 tanesi bir kırmızıya dönüştü) gs de de çok ilginç kaleci fatih sarı görmüş yani anlayacağınız aslında çıkmayacaktı ama bütün sırrı fatih bozmuş.. neyse tamam tamam inandık biz..

yine bir penaltı attı gs ve öne geçti.. bu da tesadüf.. yorum yazmıştım yetmicek birde kırmızı verin diye onuda vermişler 😀 

son olarak yine eskiden gsde oynamış veya görev almış bir teknik adam gsden puan almadı.. almak için kendini yırtmadı… birde bizim şifolara sergen yalçına ibrahim üzülmeze rıza çalımbaya samet aybabaya bakıyorum bizden önce ve sonra oynadıkları herm amçı kaybederler gelip bizden paun alırlar köpek gibide oynatıp kendilerini yırtarlar… rıza da kanal kanal gezer hakkımız yendi diyip algı yapar… şuana kadar fb ve gsye karşı hakkı kaç kere yendi bir kere gıkını çıkarmadı.. lig öyle bir hal aldıki.. artık mezardan da çıkamıcak… o hale geldi.. her hafta bir pislik.. yarın siz eyyamı izleyin ne eyyam olacak yarın.. ince ince eyyam olacak yarın belkide göze soka soka.. nasılsa BEŞİKTAŞ vur ensesine al lokmasını ne dicek.. şerefli galibiyet diyecek vs.  yarın fenev bizi 12 kişi olduğu için her türlü yener… boşa heveslenmeyin hayalde kurmayın.. üzülürsünüz..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin