içinde

Transfer Çalışmaları

Son maçın sonunda ve hatta maçın başında transfer çalışmaları için, transferi şuan için düşünmüyoruz. Ocak ayına daha çok var. Elimizdeki oyuncuları değerlendireceğiz diyen Şenol Güneşe Türk basınından hadi len ordan sen nerden bileceksin. Sen bazı oyuncunları istiyorsun cevabı geldi… Ve Beşiktaşın gündemindeki oyuncular kimler?

Beşiktaşın gündemindeki oyuncular net kazanmaya başladı. Beşiktaş transfer sezonunda kadrosuna takviyeler yapmayı planlıyor? Şenol güneşin istediği oyuncular kim? Beşiktaş hangi oyuncuları kadrosuna katacak? Kadrosuna katacağı oyuncular belli oldu.. Tamam kızmayın kısa kesiyorum 😀 

-Listenin başında. Ronaldinho var demek isterdik futbolu bıraktı. Ronaldinho bileğimi kessem siyah beyaz akar dedi ve özür dileyerek futbolu bıraktığını açıkladı. (kaynak :  The Sun Shines )

-Pascal çıkan kavgada gsliyi dövüp Beşiktaş formasını giyeceği sinyallerini verdi. (kaynak: burgundy tie )

-Konoplyanka Beşiktaşta. Oyuncunun bundan haberş yok ama Şenol Güneş imzayı attırdı, hazırlık programını oyuncuya iletti. ( kaynak: natasha )

-Forvette istenileni bulamayan Beşiktaş gözünü Fatih Tekke’ye dikti. Tecrübeli hocaya hazır istanbul’dasın gel bizim forvetimiz ol dediği öğrenildi. ( kaynak: hamsi medya )

-Stoper çalışmaları hız kazandı. Ve o yıldız isim Bruno Martins İndi İstanbul’da. ( kaynak: le sallamaç )

-36 yaşındaki Mulekanın gönderilip Marcelonun imza atacağı açıklandı. ( kaynak: turquLAZ medya )

-Galatasayın çöpleri Beşiktaş’ta..  ( kaynak: sarıgelin medya )

-Bütün bu bilgileri sır gibi saklayan Zeki Uzundurukan, sadece arkadaşız dedi… ( alfabenin ilk harfi spor )

-Talisca bombası patlayabilir, oyuncu paramı verin geliyim dedi… ( kaynak : Turgaylinho Demirson )

-Son olarak, kaleye takviye geliyor… Tolga zenginde ısrarcı olan Beşiktaş rüştüyle olan temaslarını sıklaştırdı… ( kaynak: Erman Torson )

Son olarak nedir abi bizim bu kalecilerden çektiğimiz.. Bodrumspor kalecisi ne diye topu içeri alıyorsun ayıp be kardeşim yumrukla gitsin bitmiş maç, 10 kişisin zaten son dakika gol yediyorsun.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin