içinde

Transfer Konusunda Düşüneniz nedir?

Bence belki kaleci ve +bir santrafor almamız gerektiğini düşünüyorum ama almasak da olur… mandzukic çok şükür milan ile anlaşmış yaşlı son jübilesini düşünen adam olmasa zaten çoktan bir takım bulurdu işi gücü para olmuş gerek yok takımın dengesini de bozabilirdi iyi ki milanla anlaştı.. ersin ve utku hala güven vermiyor.. 

Ljajic ve gökhan 2 yeni transfer olabilir.. mensahın oynadığı yerde sorun yaşıyoruz gibi gözüküyor bu sorunu ljajic çözebilir aynı şekilde sol açıkta… sol bek rıdvan olmayınca o kanat aşırı derecede s.o.s veriyor..aynısı sağ bekte rosier olmayınca yaşanıyor.. dorukhanın asıl mevkisi sağ bek neden rosier ile rotasyon yapılırken kullanılmaz anlam veremiyorum… ek olarak boydu kesinlikle kadroya yazılmamalı.. sorun çözecek oyuncu kesinlikle değil.. 1 yıldır oynuyor verdiği katkı sıfır neredeyse.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Kaleci konusunda bence iki kalecide yeterli. Tecrübeleri arttıkça özgüvenleri de yükselecek ve çok daha iyi performans vereceklerdir. Özellikle Ersin. Yaşına rağmen kalede hiçte genç kaleci havası vermiyor. Bunu sadece Ersin’e bakıp söylemiyorum. Takım arkadaşlarının ona karşı tavırlarına ve güvenine bakarak söylüyorum. Ayrıca Ersin kaç zamandır kalede 1 tane saçmaladığı maç yok. Hatalı diyebileceğimiz yediği gol sayısı 3-4 üzerine çıkmaz. Ki bunlarda da saçmalama söz konusu değil. Heyecanlanma vs yok. Pas oyuna katılabilmesi ve öne çıkışlarında ki zamanlaması ve cesareti ligde ki kalecilerin bir çoğunda yok. Evet uçup kaçan maymun gibi bir kaleci değil ama bence kesinlikle duruşu kalede güven veriyor. Transfer konusuna gelirsek bence kaleci transferi öncelik olamaz. Hatta santrafor transferi bile bence 2. Sırada asıl önemli olan savunma arkası koşuları görebilen ve buralara etkili paslar atabilen bir forvet arkası en elzem olanı. Sonrasın da aboubakar I yedekleyebilecek kapasite de bir santrafor olabilir. Hatta bence Montero oynamalı ama oynatılmayacaksa 2. Önemli transfer bölgesi sol stoper. Oraya acilen sakarlığı olmayan ayağını iyi kullanan oyun kurucu özellikli bir stoper alınmalı.

  • 2 yabancı hakkımız var…
   Boyd kesinlikle yazılmamalı. Boyd lens mirin ve lens acilen elden çıkarılmalı…
   Ankaragücünden Atakan Çankaya yerli stoper olarak düşünülebilir.. Boyd+ cüzi bir fiyatla…
   Ya laliç ilk geldiği gün gibi olur yok olmuyorsa 10 numaraya acil bi oyuncu şart…
   Fabrinin 6 ay kiralık gelmesini isterim…
   Welinton yerine Marcelo yada o kalitede lider bir stoper şart..
   Nskala özürlüsü yerine Rıdvanın arkasına yerli bi sol bek olabilir…
   Aslında sol açığa Babel tarzlı bi oyuncu ve tabiiki santrofor…
   Bayaaa uçtum galiba ?

 2. Şu anda kaleci transferi gereksiz, solda Rıdvan var arada nskala oynar o mevkiye gelecek yıl transfer yapılmalı Nskala yerine. Sağda Rosier var keşke alınabilse ve genç bir alternatif fena olmaz arkasında. Mensah in fizik güç kalitesi iyi değil Ljayic gibi. Ljayic in futbol kalitesi çok iyi fakat burda değil kafası ve fiziken de kötü. O bölgeye transfer şart. Boyd kesinlikle gereksiz, kalmamalı. Sadece iyi antrenman yapıyor diye kalmamalı. Kisacasi iki veya üç mevkiye sezon sonuna kadar ihtiyacımız var. Forvet, forvet arkası (en şart olan) ve stoper.Sonraki transferler önümüzdeki sezonlar için..