içinde

transfer olarak bize iyi bir pas arası yapan kilit açıcı lazım

buna hem fikiriz… eğer transfer yapmazsak LJAJİC ve HASİC yeni transfer etkisi yapabilir kullanabilirsek.. aynı şekilde gökhan töre’de… 16 yabancı kuralı bir başlasa biraz daha rahatlarız… şimdi sırada karagümrük var… 

fenev mesutu almış bizde şu elimzideki mirin-douglas-lens ıstakalarından en kötü 1 ini yollasak güzel olucak 😀 transfer şart demiyorum.. ilk kez bir transfer sezonu kafam rahat geçiriyorum..

vidanın maaşı konuşulmuyor çünkü adam işini çok iyi yapıyor ersin kaledemiydi bugün bir son dakika görebilmişiz.. onda da oyunda olduğunu konsantre olduğunu gösterdi.. bu vida-montero iyi ikili oldu ama karagümrük maçında net velinton ile başlıcak.. tez zamanda velinton ısrarından kurtulmak dileğiyle..

rıdvan yine güzel maç çıkardı.. sol kanattan ne gol yedik ne pozisyon verdik… son 2 maç nskala oynadı.. ordan çok pozisyon verdik golde yedik.. rize maçında da az kalsın yiyorduk.. rıdvanın sürekli oynaması lazım maç temposunu kaldırabilmesi için.. rotasyon yapacaksan da oyuncu değişikliği ile yaparsın 5 tane hakkın var.. eskiden 3 dü. şimdi +2 tane daha kullanmak lazım gerektiğinde… bugün ljajic girebilirdi… ama girmedi.. inşalalh en kısa sürede onuda kullanırsın.. gökhanı hemen sahaya sürdü.. uzun süre sakatlktan sonra hasicte şansı hakediyor… inşallah hoca kullanır.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • şu Ozi ve Adem kıran kırana modda olsa, kadro gerçekten eksiksiz olurdu… Hadi Adem kafa olarak uçmuş gitmiş olabilir ama Oğuzhan’ın gerçekten kendisini çok değil, az daha zorlaması lazım maç içinde… Şu maçta Abu pek de iyi değildi, ona rağmen takım olarak sabırla bir şekilde maçı aldık ama her maç böyle olmaz… Santraforun gününde olmadığı böyle maçlarda hemen arkasındaki adamların devreye girmesi şart…. Bizde devreye girenler : kanat stoperin asist yapıyor, libero gol atıyor…. Tabi ki iyi bir şey bu ama iş oralara kalmamalı…. netice : iyiyiz… şu nüansları da halledersek şampiyon olacağız…