içinde

Ümit Öztürk

Besiktaş dostu hakem yok onu bastan soyleyeyim..Mete kalkavan,Firat Aydunus gibi Besiktasli bilinen hakemler objektiflik adina veya besiktaslilik damgasiyla kayirmacilik olmasin diye aleyhimize kararlar veriyorlar..Halis,Meler,Cuneyt,ogretmenoglu gibi hakemler alenen bizi kıyan hakemler..

Gsli Umit Ozturk bunlar icinden en iyisi ,aleyhimize en az hata yapan hakem ve bize ugurlu geliyor..Gecen yil ve bu yil yonettigi Besiktas maclarinda bize ugurlu geliyor,tamamina yakinini kazandik,puan kaybettigimiz mac belki bir  tanedir..

Pozisyonlari cok iyi suzen,bu isi cok iyi bilen iki hakem Cunet Cakir ve  Halil Umut Melerdir… Besiktasi ince ve kalin dogramayi bu yuzden iyi yapiyorlar..Gorduklerini  calsalar ,kusursuza yakin maclar yonetirler ama talimatla duduk caliyorlar..

Gs-Bjk macina Umit Ozturk’ü istiyorum.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Öyle diyonda selfici Ümit Öztürk biliyosun demi GS Alanya maçı şampiyonluk sonrası Fatih terimle foto çekinen o maçta Gs dürtüsü belirirse napacan.Hakemden ziyade muhakkak farkı açmamız lazım oraya gidene kadar.Çünkü her türlü lehimize karar çıkacak.Fakat yarıştan koparlarsa kolay geçer malesef bu böyle.Bunun için bile Bjklı yöneticilerin yıılardır bişey yapamaması mesele bu susmayacan bu ülkede alenen bu pislikler gün yüzüne çıksın.Böyle rezalet bir ligde mücadele ediyoruz çünkü.