içinde

Ümraniye ye kiraladığımız hiç bir oyuncu gelişemedi

ama biz de hiç akıllanmadan hala ümraniyeye kıralık oyuncu veriyoruz.. adamlar oynatmıyor ki.. atakanın takımda kalması bence daha hayırlı… hulku alamazsak ( ahmet bulut para isteyecektir ) kimseyi almadan ve eldeki kimseyi göndermeden ( lens-mirin-douglas hariç) sezona devam edilmeli.. son olarak boydu sakın yamazyın abi.. elimzide şuanda boydu ve ıskartaları saymakssak 14 tane yabancı var hepsini şuanda kadroya yazabilirz.. ama boyd gelirse kesin yine hasic kadroya yazılmıcak bu da büyük aptallık olur.. boyd kim abi bal yapmayan arı.. şu nskalaya velintona lense hatta sezon başı boyda verdiği şansı hasice verseydi çocuk formayı bence almıştı.. ama oynatmamakta ısrar ediyor hocamız malesef bu gerçek.. bu sezon tek rakibi var hocamızın kendisi…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • belki de ama şuan için yedeklerden ljajic-gökhan ve nkodou oyuna girdiklerinde çok iyi katkı sağladılar.. bunlar 11 de olsalar yerine oynayan isimler keza yine katkı sağlıcaklar boyd şuanda soru işareti.. ve biz kapanan takımlara oynuyorz.. nkodou’yu alırken çok eleştirdim ama şuanda kapalı savunmalara karşı gerçekten çok etkili hızlı bir anda araya girip pozisyon üretebiliyor.. göztepe aşırı katı savunma oynadı buna rağmen ofsaytlar sayılmasa bile 4 gol bulduk.. adamlar 5 metrede savunma yaptılar 11 kişi resmen..

    • o yüzden koitayı moitayı almasınlar abi bu yönetim bu kadar mı vizyonsuz şimdi riske girmeyecen ne zman girecen Sergen hoca zaten alınacaksa hulk alınsın demiş çünkü zaten boyd her halükarda oyuna girecek hoca faydalanacak ondan koita kadar zaten oynar.Hoca farkında yöneticilerin yemin ediyorum küfredecem zor tutuyorum kendimi ondan sonra fener veya gs şampiyon oldumu ağzımız açık bakakalırsak görürüm ben.Umarım Hulk gelir.