içinde

UYANIK RAŞİD

menajeri gs ile anlaşmış ama kendisi  imzalamamış Beşiktaş sevgisinden, menajer dediğin nedir ya menajer adamın paralı çalışanıdır menajer senden habersiz hiçbir halt edemez menajerine gs nin teklifini reddet kontak kurma ben Beşiktaş’ta oynayacağım Beşiktaş ile anlaşmaya bak dese yeterdi, bunların yaptıkları Türkiye’den para cukkalamak için pazarlığı kızıştırmak, herkes gayet de güzel biliyor ki adam bekle gör politikası uyguladı, Türkiye’de kalacaksa bugünden itibaren ibre Beşiktaş’tır, kulüpten birebir gelen haber var gs den teklif gelmeden önce yönetimle anlaşmıştı, fazla parayı görünce beklemeye aldı, bu saatten sonra imzayı atmak kolay ama artık kalsa ne olur kalmasa ne olur, bırakalım artık bu duygusallığı çocuğunun adını kartal koyacakmış koysa ne yazar koymasa ne bence ikincisi olursa aslan koysun, yutmuyoruz bu numaraları Abubakar da annesini toprağa verdikten sonra maça çıkmıştı Beşiktaş için ölüyordu bitiyordu, Vodafone Park eviydi ama senelik 6 milyon euro teklifi duyunca 10 hafta öncesinden maçlara çıkmayı bıraktı, şampiyonluğu sattı, arkasına bakmadan kaçtı gitti,  gider gitmez de ilk açıklaması Beşiktaş’ın teklifi yeterli değildi oldu, bu adamlar para için her rezilliği yapıyor biz ısrarla şöyle efendi böyle efendiler diye kendimizi kandırıyoruz, Ghezzal kim ya kalsa ne olur kalmasa ne olur gelmiş otuz yaşına kariyer sezonunu bizde yapmış bizden önce yokları oynamış,  bir sene top oynadı diye her yıl aynı topu oynayacağının garantisi mi var, dünya üzerinde ne Ghezzallar var araştırsan bunların nazını çekene kadar, biz yüceltiyoruz bu paragözleri, avroları veren neresiyse oraya gitsin, yetti artık bizleri sömürmeleri, bizler kulüpler olarak zaten iflasın eşiğine gelmişiz hala 30 luk 35 lik adamların peşinde koşuyoruz, hamle oyuncusu olsun diye takıma kattığımız adam bile 35 yaşında, yedek orta saha için bile güvenip 20 yaşında bir çocuğu kadroya alamıyoruz,  Avrupa bizden akılsız bir tane teklif gitmiyor bu uyanıklara, Avrupalının kurtulmak için kadrosundan atmak için kırk takla attığı adamları parayla almak için kırk gün kapılarında yatıyoruz sonra da şampiyonlar liginde onlara kafa tutabileceğimize inanıyoruz ama hayal aleminde yaşıyoruz, bugün gördük 19 yaşında bir çocuğun ligimizin ikincisini düşürdüğü halleri biz hala emeklilik peşinde olan adamların peşinde koşmaya devam edelim…

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Nokta. benzer yazı yazıyordum okuduktan sonra vazgeçtim. Ghezzal işinin suyu çıktı gelecek yıl bu performansı tekrar etmesi zor görünüyor bu kafa karışıklığı ile.
    Ayrıca basında bugün 35 lik Godin e resmi teklif yapmışız yazıyor. Scout yok koca kulüpte. Altyapının da maalesef hali belli. Avrupa’da adamlar 15-16 yaşındaki yüzlerce çocuğu takibe alıp birkaç yıl sonra içlerinden 5-10 tanesini keşfediyorlar. Bizde bu sistem yok.

Bir cevap yazın