içinde

üzgünüz, insan üzülüyor

her zaman diyoruz hatalar yapılır… her şeyi her zaman yapacak değiliz… farklı şeyler denemek lazım denemez isen işte o zaman eleştiriler başlar… mesela bir kadro kurulur ve eminim idman izlemesek bile 100 futbol ile ilgilenen kişiden 100 ü de kenanı welintonu oynatmaz.. oynatmayı geç düşünmez… bak daha maçtan önce kadro açıklandı kenana tepki geldi oynatma abi.. bir düşün ya neden bu tepki amk demekki biz bir şey biliyoruz… sen ben biliyorum dersen sonun belli abi örneği var kocaman 2 şampiyonluk kazanmış hoca şenol güneş inadına + cb’ ye kurban gitti.. ama daha çok inadına kurban gitti… var mıydı gerek… bazen taraftara kulak vermek lazım.. 

artık yeter ve hoca Allahını seversen kulak ver… artık tak şu tarftarı.. 

BEŞİKTAŞ ın hiç bir yerli oyuncusu hücum bölgesinde başarılı olacak kadar kaliteli değil… sadece orta alanda CAN var başkada yok.. oyüzden s..e s..e s…e s…e  savunma hattının 2 si yerli olmak zorunda anla artık bunu.. kafamı duvara vura vura kendimi öldürcem artık.. aptala nasıl anlatabiliriz… abi artık ALLAH ını seversen anla… sağ bekin zaten yok… rossier den başka yok.. 2 sini kiralık yollamışsın o da ne akla hizmet hadi oynayabilecekleri takım olsa tamam diyecem 2side oynatılmıyor o da başka bir mevzu tabi.. takımda tut ama yok.. neyse sol bek zaten 2 seçenek var umut ve rıdvan… rıdvanı bir anda kestin hadi ne derdi vardı çocuğun yok yani.. nsakala diye direttin ne oldu? serdar çocuk ne hata yaptı mesela bu kesik.. çıkıp çatır çatır konuşacaksın abi.. ben bu yüzden oynatmıyorum bana saygısızlık yaptı vs. ama yaptığını düşünmüyorum..  hadi geçtim necibi oynatıyorsun hani mecbursun.. montero? madem oyantmıcaktın neden aldırdın abi.. niye aldırdın.. transferlerin hepsi senin isteğinle yapıldı uzun süre sözleşme imzalamamanın nedeni bu değil miydi? biz mi öyle sandık mevzu yoksa para mıydı? 

paraysa abi Allahtan korkun ya.. asgari ücretle evini geçindirmeye çalışan insanlar var… aylık onların hayal edemediği hatta yıllık onların hayatı boyunca kazanamayacağı parayı kazanıyorsunuz..  bankaya koysanız her ay çalışmadan onların kazancı kadar para alırsınız kira ödeme derdi olmadan lüks evlerinizde otururken..( gerçi kara para haklanan sektörde bunu eleştirmekte ) 

sonuç olarak üzülüyoruz sergen hocayı çok seviyoruz.. her zaman arkasındayız eleştiririz bu sevgimizdendir.. iyi olmasını başarılı olmasını isteriz.. ama o da taraftarına kulak versin.. vermiyor kulağını kapatmış ego kasıyor… yine sorumluluk benim demiş eee yine kenan mı oynayacak… pjanicin oyundan çıkmasını kim açıklayabilir.. sorun pjanic miydi? sorun alex miydi kestin ne oldu… ondna önce de kesiyordun golü yiyip alexe sarılıp oyuna alıyordun.. sorun forvet abi forvet diye bağıra bağıra söylüyorum ama hala kimse anlamıyor…

geçen sene kadroya bakın bakalım kim eksik?? aboubakar… son haftalarda da çok aradık onu zorda olsa şampiyon olmayı başardık ama onu çok aradık.. peki Ljajic? sorunları var evet affedilemez mi? en çok ihtiyacımız olduğu zaman affedilip oyantılamaz mı? welintona nskalaya kenana verilen şanslar verilemez mi? peki sergen hocaya tanınan şans tekrar tanınamaz mı? tek hatalı skorer oyuncular mı? amk dünyasında sadece kötüler bir boka yaramayanlar mı değer görmeye devam edicek?

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. son paragrafta Ljajic affedilemez mi diye sorup Sergen Hoca durumuna düşmüşsünüz insan bazen herkesin gördüğünü göremeyebiliyor. Ljajic ten bir halt olmaz zaten kadroda Ljajic ten daha iyileri var tek sorun sahaya yanlış kadrolar ve oyun planlarıyla çıkmak.

Bir cevap yazın