içinde

VAR sisteminin en boktan kullanıldığı ülke

VAR’a rağmen penaltı verilmiyor. VAR’a rağmen dışarda olan pozisyona penaltı veriliyor. Abi şu penaltının verilişini bir izleyin teredüt etmeden çalıyor penaltıyı.. bize gelince 10 saat bekliyorlar öldü mü kırılma var mı diye bakıyorlar üstüne üstlük vermiyorlar. Bu lig de nasıl rekabet edeceksin. Bir de bahis şikesi var ligde o daha vahim. Nasıl isterlerse maçlar öyle bitiyor. 

Ligde 1 maçta 2 gol sadece sivastan yemiş başak. Ligde neredeyse gol yemeyen başak gidiyor ligin en zor gol atan takimi hataydan 3 tane yiyor. Daha önce de yazmıştım maçın oranını değiştirdiler. Milleti çektiler orana para gömdüler resmen. Kupon kaydettim belki oynarım diye 1.66 idi. Bu sabah bir baktım 1.90 a çekmişler bilerek kuponu kaydettim. Kesin şike olacak bu maçta dedim ve ne hikmet yanılmadım.. bir de ayıp olmasin belli olmasın diye başak maçta öne geçiyor  o kadar iyi yapıyorlar kimse anlamasın diye.. bırakın abi bu işleri..

Dünya kupası arasinda da bu takımdan topunu alıp sektirip gitmek isteyen oyuncular varsa josef gibi bırakın sektirsinler toplarını gitsinler. Vefasız adamlarla bizim işimiz yok. Mücadele etmeyen aldığı paraya ihanet eden adamlarla işimiz olmaz. Bir hamal günde 400 lira için ne can çekişiyor.. bunlar 1 günde kaç para kazanıyor ayıptır be kardeşim. Aşırı sinirliyim. Eğer antalya maçında da kaybederse takım izin falan vermeyin bunlara gelsinler 1 saat idman yapsınlar geriye kalan mesai saatlerinde de defalarca izlesinler Beşiktaş maçlarını nerde mallık yapmışlar görsünler. Izletin napolinin maçlarını- citynin maçlarını- arsenalın maçlarini.

Milli takima alinmiyorum diye ağlayan patates arkadaş özellikle sen izle.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin