içinde

Vida Meselesi..

Sezon boyunca bazı oyuncular o kadar büyüleyici işler yaptılar ki, doğal olarak oyun ve iyi gidiş o futbolcular üzerinden okundu. Josef, Rashid, Abou ve Larin bunlardan bir kaç tanesi..

Fakat bu sezon özelinde Vida için çok şey söylemek mümkün olacaktır..

İlk yarıda oynanan Konya maçında tam manasıyla dibe vurduktan sonra öyle bir sıçrama yaptı ki, her türlü takdiri hak eder hale geldi..

Geride inanılmaz bir liderlik rolü üstlenirken, daha evvelinde çok görmediğimiz ”top kullanma ve topu geri alma” gibi işlerde de olağanüstü performanslar sergiledi.

Mehmetcan’ın haberine bu sebeple çok şaşırmadım. Bu şekilde bir aidiyet sergileyen adamın maaş indirimine gitmesini son derece normal karşıladım..

Hatay maçı sonrasında maç topunu alıp Larin’e vermek için koşturması, Rıdvan’ı kucaklayıp alnından öpmesi de bu aidiyetin göstergeleriydi esasında..

Bir de kehanette bulunarak yazıyı bitireyim..

Galatasaray maçında Vida’ya bakın.. Bir golle bu harika sezonu taçlandıracağını düşünüyorum. Çok hak etti bu finali..

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Eline sağlık abi… çok iyi özetlemişsin. Beşiktaş kariyerinin en iyi futbolunu oynuyor bana göre. Tam bir liderlik gösterdi, fedakarlık gösterdi. Sergen hocayla parlamayan yok maşallah… şu Şampiyonluğu ilan edelim de anlatacak çok anımız olacak Allah’ın izniyle…

  2. serdar kardesim hep beraber sevinen üzülen arkdasligin öne ciktigi bi takimda herkesin level atlamasi dogal çünkü herkes bir biri icin kosuyo biri acik verse onu kapatacak biri cikiyo sahneye gecmiste gol atsakda yesekde ne beraber üzüntü nede sevinc vardi fark ordan geliyo benim düsünceme göre

Bir cevap yazın