içinde

wellington-nsakala

bu yıl bizim en büyük şanssızlığımız , bu iki kardeşin bize transferi. insan olarak ikisi de son derece pozitif yapıda insanlar. etrafa neşe saçıyorlar doğrudur. ancak futbol olarak takımın çok gerisindeler. nskala , hücuma kalktığında hiçbir topu olumlu sonuçlandıramıyor. defansif anlamda da yetersiz bence. 

wellington ise, evet gelişme kaydediyor galiba dediğin anda, bir sakarlık yapıyor ve takımı yakıyor. son derece dağınık biri. hep yakacak ve yakmaya devam edecek. kesin gibi. 

kısacası, bu iki güzel adam, maalesef bizim oyuncumuz değil. işin acı gerçeği de şu : sergen hoca transfer etmeseydi, bu takımda yerleri yoktu. . segen hocayı kötülemek için söylemedim. işin şansızlığı bu.

neden , well ve sakala üzerinde bu kadar durdum. bakın iki haftadır yoklar. bireysel hatalar da yok. roiser-vida-montero-rıdvan çok uyumlu  oldular. son maçta şiir gibi top oynamamızın sebebi de bunlar.

göztepe maçı çok önemli bir maç. biz 3 gün, onlar 5 gün dinlendiler. üstelik çıkıştalar ( zaten kimle oynarsak, muhakak çıkışta oluyor. düşüşte olanı yakalayamadık henüz ). futbol ilahları yanımızda olsun. 1-0 olsun bizim olsun. ( lütfen futbol ilahlarına takılmayınız :)). bu bir futbol deyimidir  )

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum