içinde

WL-MON. NS-RID. HSC-TBLD parodisi

Parodi: ciddi bir oyunun bir bölümünü ya da tümünü, aradaki koşutluğu koruyarak alaya alan, biçimini bozmadan ona bambaşka bir içerik vererek, içerikle biçim arasındaki bu karşıtlıktan gülünç ve eleştirel etki yaratan oyun biçimi. 

Değişik bir parodi var takımda ama sonunda bombaya oturmasak. 

Köylü Welington’u – kusursuz Montero ya tercih etmek. 

Dönüş yarı çapı şeytan dorseli ağır vasıta kadar geniş olan nskala yi – Avrupa nin dahi şimdiden dikkatini cezbeden ridvana tercih etmek

Bold pilot filminde ki atın bile daha iyi futbol oynayacağını düşündüğüm boyd u – ölümcül topa vuran çocuğa tercih etmek ki bu çocuğun sumudica denen iğrenç adama teslim edilecek olması(rizeye sonraki satıştan yüzde 50 pay gibi salakça bir iş başımıza heran gelebilir bence hazır olun) sadece bir parodi olmalı. İzahı yok. Sadece gülünç. Göztepe elimizi ağzımızı yamultabilir biz bu parodilerle uğraşırken aman dikkat. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Muhtemelen welington un form düzeyini bir seviyede tutmak istiyor ve nskala nında. Maçın istanbul ‘da olması nedeniyke tercih bu şekildedir. Hasiç tercihi tamamen uzun süre dakika bulması için. Mantıklı geliyor bana rize ye forma garantili giderse.

Bir cevap yazın