içinde

Ya o top direkten dönmeseydi?

Mutlaka bir gün direkten dönmeyecektir. Skor rahatlığına ulaştırmak,  hata yapmadan oynatmak Serge’nin omuzlarında. Yolun sonunda,  rüştünün ispatı  olan ””Büyük Takım Şampiyonluğu”  rütbesi kazanacak. Hadi inşallaH..

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Tabiki mutlaka birgün direkten dönmeyecek ama bu zamana kadar da dönmedi bırakilimda bugün bir kere dönsün.. ersinin penaltiyi kurtarmasida an meselesi idi sans bacaklarinin altından geçti… bizde neleri kaciriyoruz sanssizlik ile olsun.. rakiplere çarpan top adamin önune dusuyor vuruyor gol oluyor bizde tam tersi.. onun bunun gotune carpan top kalemize gol oluyor rakiplerde ise tam tersi.. çok şukur dun top direkten dondu ve bir kez olsun şans orada yanimizda oldu.. maç icersinde çok sanssiz anlar oldu

    • Dostum o direk bence Sergen hocaya net bir mesaj olmuş olması lazım.Çok uğraşıyorum sosyal medyadan Bhar hanıma yazdım sağolsun dmden ınstagramda gördü eğer iletirse Sergen hocaya çok iyi olur.Hocamız özellikle Son3 maçtır oyuncu tercihleri konusunda ciddi hatalar yapıyo.Denizli maçı maç 3-0 olmuş kart sınırında oyuncular var lakin gidiyor hocamız necibi töreyi alıyor nkoudou mensahı alacağına hasiçi aldı.Larini o gün sahada tuttu özellikle kanatta hoca ciddi manada yanlış hamleler yapıyodu dün çok net sonucu pahalıya patlıcaktı.Açıkçası başakşehir maçında cezalı olmasını hayırlı buldum.Eğer ders çıkarmışsa lehimize olur.Dün atiba ve josef afedersin götünden nefes alıyorlardı maç 2 olmuş 5 dk içinde önce atibayı alıp dorukhanı atarsın sonra josefi çıkar al oğuzhanı oyunu soğut.Oyuna girenler zaten al veri yapar.Ne o penaltı pozisyonu olurdu ne de o top direğe çarpar son dkları böyle yusuf yusuf izlemezdik.

  2. Maçtan sonra özellikle basın toplantısından önce ayak üstü bakalım ne diyecek diye bekledim oyuncular çok rahat davrandı dedi.Davranmıyacak bu maçların telafileri yok artık.Son derece dikkatli olmak zorundalar hocamızda dahil oyuncular bu işi hallederlerse hem psikolojik manada hemde sahada herkesi demorolize edip nisan ayında belki de şampi olabiliriz.İpler bizim elimizde sıkı sıkı tutalım o ipi.

Bir cevap yazın