içinde

Yazık oldu

Maç ikinci yarıda bize dönmeye başlamış attığımız golle neredeyse 3 puanı hayal eder hale gelmişken Nsakalanın ağır hataları yüzünden tüm hayaller suya düştü. Başta Rıdvan, Serdar ve ikinci yarıdaki oyunuyla Güven’in, ardından Atiba ve Josef’in emeklerine yazık oldu.

Nsakala sol bekte sorundu sağda felaket oldu. Ayağına yakışmamasını geçtim topla kavga eden bir futbolcu bu. Bir diğer felaket de bence Kenan. Onun da topla sorunları çok ama bir de alık oyuncu. Kafayla o kadar rahatken topu indirdiği bir an vardı ikinci yarı indirdiği yerde bir tek futbolcumuz yoktu. 80’ler sonu 90’lar başının ittirip kaktırarak gol atmaya çalışan sınırlı yetenek santrforları gibi, ki bizim o zaman bile golcülerimiz ekseri yetenekliydi.

Tek tek oyuncu saymayı doğru bulmuyorum ama Gökhan Töreyi çok formsuz gördüm. Oğuzhan ve Kenan için farklı düşünüyorum. İkinci yarıda oyunu bize döndüren teknik kalite bunlardan geldi. Ama genç oyuncu Canın girişi Oğuzhan’ı aratmadı. Bu çocuk oldukça iyi.

Kısaca tekrarla Nsakala hataları maçı verdi. Kenan da gol umudumuzu köreltti. Her ikisi de forma giymemeli artık. Sonda giren Umut Meraş’ı da görünce sol bek rotasyonu Rıdvan Umut arasında olmalı. Kenan”a gelince bu arkadaş milli takımda nasıl 11”e girmiş onca zaman anlayamıyorum. Bunu bu kadar sık Lucescu kullansa adamın ne menajer oyunlarına girdiği kalırdı ne başla bir şey. Malum takıma hiç milli olmamış bir ikinci lig topçusu aldı diye adamı bir gömmediği kalmıştı yabancı düşmanı yorumcuların.

Neyse. Yapılacak bir şey yok. Olmuşla ölmüşe çare de yok. Yenisine bakacağız. Ajax maçı dahil Beşiktaş”ın olduğu yer umut membaıdır.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum