içinde

Yazmayacaktim.

Bugünün yazilacak yazisi deyil ama eyüp yildiz denen koyu gs.birinin Besitas baskanini asalayici yorumunu okuyunca Mehmet can aklima geldi.oda ANC.NIN antep ve hatay maclari hakkinda sölediklerine ayni yorumu yapmis.velhasil iyi yoldayiz.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hamdi abi öncelikle bende çok kızdım. Çok sinirlendim, şuanda bunlar konuşulmamalı fakat Çebi’nin hani hakkı yenirken susan, oyuncusuna saldırıldığında ortamı yatıştırmaya çalışan ÇEBİ’nin niyetinin aslında bu olmadığını düşünüyorum. Tabiki şuanda 3-5 puanın olayını konuşmamak gerekir ama diğerleri de işin başka boyunun içinde hükmen galip sayılalım falan diyorlar. Aslında onlar da kendi çıkarlarına göre hareket ediyorlar burada başkan ÇEBİ hakkını savununca kötü gibi gözüküyor ama öyle olmadığını biliyoruz… Evet hepimiz üzgünüz. Elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz dualar ediyoruz. Ben de yazmayacaktım bazı şeyleri ama TFF hala ligleri oynatma derdini düşünüyor… Hayat devam ediyor malesef, ALLAH hepimize sabır versin, TFF ne yapabilir şuan tescil etse kimse kabul etmez.. Ligi iptal etme gibi bir durumda yok.. Bu kulüpler bundan para kazanıyor yani bilmiyorum abi ne diyim yazıya nasıl girdim şuan nereye geldim cidden bilmiyorum 🙁 ALLAH hepimize sağlık sıhat ve en öenmlisi akıl fikir versin bir daha böyle acılar yaşamayalım… Kötü olan da şu er ya da geç İstanbul’da deprem olacak abi ha yarın ha 25 yıl sonra olacak yani ve bunun yıkımı çok ağır olacak 🙁 bunu yetkililer depremle ilgilenen inşaat mühendisleri, jeoloji mühendisleri ve bir inşaat mühendisi, mimar olarak ben biliyorum… Üzücü yani.. İstanbulun bir çok bölgesinde yer altı oyukları var.. Eski yaşamdan kalma evler falan.. Önlemler inşallah alınmaya başlar ileride böyle facialar yaşamayız inşallah

  2. Şimdi hamdi abi dünden beri şu paylaşım içimde bir şey yarattı. Yazdıklarımı da paylaştıklarımı da sildim. Söylemek istediğim cok şey var ama sonsuza dek susuyorum. Bu gönderiyi beğenenlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Demek ki o Eyüp yıldız denilen Beşiktaş düşmanı ile aynı kefedeymişim. Bende başkanı eleştiriyorsam iyi yoldaymışız demek. Canınız sağ olsun.

    İyi yoldayız dediğiniz için, Beşiktaş zaten 2 senedir lige havlu atıyor. Diğer branşlara girmiyorum bile. Ekonomiye değinmiyorum bile. Söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım.

    Zor durumdayız, kötü günler geçiriyoruz. İnşallah; en kısa sürede atlatacağız. Allah herkesin gönlüne göre versin. Sevgi ve sağlıcakla…

    11
    6