içinde

Yeni Site

Değerli forumdaşlar, kıymetli arkadaşlar..Dostlar.. 

Mustafavmms sitemiz ay sonu itibarı ile kapılarını kapatıyor.

Kartalyorum.com sitemizde deneme/test yayınımız 146 üyeye ulaştı.. 10 gün içinde daha hazır bir sitemiz olacak. Şu an kullandığımız sitenin 5-6 senede bu hale geldiğini hesap edersek, Kartalyorum.com da makul bir sürede istenilen seviye gelecektir.

Sizlerden ricamız ve beklentimiz, lütfen siteyi kullanın, kurcalayın, yorum yapın ve fikirlerinizi önerilerinizi bizimle paylaşın. Bütün kardeşlerimizin yardım ve desteğini bekliyoruz.. 

Sitemiz kesinlikle maç günlerinde ve yoğunlukta göçmeyecek.Bu işe belirli bir bütçe oluşturduk ve önemli bir altyapı yapıldı.. Artık bir blog sayfası gibi değil komple bir web sitesi formatında olacağız. Sosyal medya hesaplarında yapılan bir paylaşım sitede paylaşılacak. Face, instagram ve twitter hesapları da aktif hale gelecek.. 

Üyelik için şu an aktivasyon gerekmiyor. Admin onayı ile üye olunuyor. Eğer mümkün olursa, bu sitenin girişinde yeni siteye bir yönlendirme yapılmasını isteyeceğiz Mustafa kardeşimizden.  

Sonrasında ise yeni sitemiz üzerinden dernekleşme ile tüzel kişilik kazanarak Beşiktaşımızın menfaatlerine hizmet edecek bir yapıya kavuşmayı hayal ediyoruz.. 

Son olarak, bu site kapanacağı için ve başka bir alternatifimiz olmadığı için yeni bir site kurmaya karar verdik.. Yeni bir sitede ve yeni bir arayüzde herkesin mutlu olmayacağını hesap ederek başlamıştık, bu sebeple bazı tepkileri anlıyoruz. Fakat bilmenizi isteriz ki, eldeki maddi imkanlar ve kısıtlı zaman bu kadarına el verdi.. Teknik konularda Ferhat kardeşim daha ayrıntılı bilgi paylaştı, vaktiniz olursa okumanızı isteriz..

Grande-UmutCo-Ferme-DeliZiya-Yunus

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Dernekleşme veya adına her ne diyorsak asıl hedefimiz olmalı.
  Kendini eğlendiren bir grup olarak kalmak mı; yoksa gündem yaratan, değiştirebilen bir güç mü olmak isteriz?
  Kar tanesi mi olalım, çığ mı?

  Hatırı sayılır bir kitlemiz var; dahası da olacak… Hedefte, söylemde, dilde ortaklaşabilirsek en büyük kazanımımız bu olacaktır…
  Herkesten ricam; bu konuya biraz kafa yorun, paylaşın ve bir şema eskizi çıkaralım…
  Sonra mı?
  Ver elini Silivri!
  ?????

 2. Eyvallah başkanım. Bu arada Mustafavmms kardeşimizi de özledik, emekleri yadsınamaz hakkını asla ödeyemeyiz. En azından eski sitede bir veda mesajını hakediyoruz diye düşünüyorum. Neden hiç mesaj yazmıyor niye bir şeyler paylaşmıyor anlamıyorum ama vardır bir bildiği. Yine de bir veda mesajını tüm forum ahalisinden naçizane bir birey olarak hakkettiğimizi vurgulamak isterim tekrar.