içinde

YETER!!!

Ahmet Nur Çebi: Lambaları yanmayan karanlık odalar, CEO’su ortalarda görünmeyen, hiçbir evrakın bulunmadığı boş dolaplar ve bir de sekreter ile kulübü teslim aldık.
Çok yazık!!

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. yeni stat bir önceki yönetimin tek çıkış yoluydu bunu da belli ölçüde başardılar fakat oluşturulan kaynakları verimli kullanamadılar ve paraları çarçur etmeleri sonucunda karanlık odalar, ortalıkta olmayan ceo lar falan filan netice ortada. ANÇ nin öncelikle Beşiktaş kulübü başkanı olduğunu birisinin hatırlatması gerekiyor. her basın toplantısında eskiden dert yanması hiç bir şeye çözüm olmadığı gibi kendi çaresizliğini de gösteriyor. kuyruğu dik tutmak lazım ama maşallah başkanımız tam tersini yapıyor.

  2. Çoğu kişi belkide böyle bir klüp bulunca hemen geri kaçardı sağolsun varolsun işi ortada koymadı sahiplendi ama benim merak ettiğim adaylık sırasında ellerinde sallayıp durdukları kocaman bir dosya vardı icindede şemalar filan görünüyor du hatta yanılmıyorsam dalgakıran işte tüm planlarımız hazır sorunları biliyoruz hepsini tek tek halledeceğiz minvalinden şeyler söylüyor du acaba o planlar şu an hayata geçti mi yoksa daha başlayacak kadar bile nefes alamadılar mı… şahsen bugün e kadar yaptıkları açıklamalardan tek anladığım “kazın ayağı başkaymış”

Bir cevap yazın