içinde

Yillar önce.

Sizlere bir olay  anlatiyim sevgili Besiktaslilar.belki icinizde hatirliyanlar olur.sevgili ve degerli baskanimiz merhum Süleyman sebanin  ilk baskanlik yillariydi bizde kovacevic diye bir yugoslav santrafor vardi;gs.bunu bizden Satin almak   istedi seba vermedi bunun üzerine kovacevic futbolu biraktigini amötörlüge gectigini ilan etti ve amatör futbolcu olarak münihtürkgücüne Transfer oldu orda hic futbol oynamadan akabinde amatör futbolcu olarak gs.transfer oldu.bunlar böyle ückagitcidir.    Daha neler Yeri geldimi anlatirim.      

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. abi mirsad kovacevic veya mirsad günes birde türk yapildi yabanci siniri öyle gecildi ondan evvel diddier six ( dündar siz ) ile baslayan dalavere kovacevic zamani hatta 3 yabanci oyuncumuzu ayartip kacirmislardi onlarida sonra türk yapip yabanci kontenjanini gecmislerdi tarihleri pislik dolu

  2. bende kovaçeviç canlı seyredenlerdenim.bir malatya maçıydı deniz tarafındaki tribündeydik.rıza arka direğe ortaladı biz aha auta çıktı diye üzülürken bu kovaçeviç sıfırdan kafayı çaktı golü attı.Beşiktaştan sebepsiz ayrılmasına üzüldüğüm 3-5 futbolcudan biridir.fani madida vardı.arda denizeri vardı.saffet sancaklı..sergen in gidişi..sosanın gidişi en son pascal ın gidişi koydu.gitmeseler takıma katkıları çok olurdu.

Bir cevap yazın