içinde

Yine aynı şeyler oluyor..

Umut vaadeden bir genç çıktığı anda hastalıklı şu ortam hemen oluşuveriyor.. Yine her yerde olması gerektiğinden çok fazla ve gereksiz şekilde Emirhan dan bahsediliyor.. 

Şu çocuğu bu hastalıklı ortama yedirmeyelim lütfen.. Aklı başında geleceği parlak olacak ama herşey adım adım.. Sağlam adımlarla… Daha çok çalışacak.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. 3-4 yıl önce “ille de Güven” diye fena halde gaza gelip, sonra hayal kırıklığına uğramıştım. Daha olmadan FAZLA şımarmıştı. Sonra kaybolur gibi oldu, gitti, geldi, şimdi akıllanmış gibi… Bu insanlar 18-22 yaşında gençler ve “kusura bakmayın” bir miktar şımarmak da işin doğasında var — aşırıya kaçıp sapıtmamak kaydı ile.. Hepimiz genç olduk.. Sizi bilmem ama ben 24-28 arasında bile 3 kuruş maddi imkan ile türlü herzeler yedim 🙂 Futboldan ziyade biyolojinin de kuralları var 🙂 Emirhan Güven’e göre daha olgun-oturaklı-zeki bir tip ama iş biraz da bizde/taraftarda bitiyor… Özellikle altyapıdan gelen gençlere bu töleransı tanımamız lazım… Hepsi yer yer hata yapacak : her hata yaptığında gömmememiz lazım — bu şekilde futbolcu kazanamayız…. Burada her şeyi eleştiriyoruz ama taraftar biraz kendine de bakmalı….