içinde

Yönetim A.Ş ve Sergen Yalçın..

Böyle bir rüzgar yakalamışken, böylesine önemli bir maçta üstelik öne geçmişken, bu şekilde aptalca bir kaybı Beşiktaş’tan başka bir takım yaşamazdı. 

Sergen Hoca’nın maç içerisindeki hamleleri ya geç geldi, ya da yerinde değildi. Saha içinin sorumlusu HOCADIR..

Gelelim yönetime..

Tam 10 gün, gerçekleşmeyeceğini bile bile tüm camiayı bir HULK beklentisine sokuyorsunuz. Öncesinde Mandzukic ile vakit kaybediyorsunuz. Gitmesi gereken adamlar için yine son günü bekliyorsunuz. Hiç transfer yapılmasa da bir şekilde yoluna devam edebilecek takımı abuk sabuk beklentilerle taça çıkarıyorsunuz..

2 gün önce sarı kırmızılı rakibin, transferini tamamladığı adamı sahaya sürüp 2 gol katkısı alıyor. Diğer rakiplerin Diagne gibi, Ademi gibi rezil rüsva adamları şak diye elden çıkarıyor. Biz YİNE geveliyoruz. Top sahanın içindeyken, hatalar olsa da bir şekilde yolumuza bakıyoruz ama top yönetime geçince ödüm patlıyor. Çuvallıyoruz..

Bu kayıp ligin seyri içinde bizi tökezletecek bir kayıp. Ama takılı kalırsak felakete sürükleriz kendimizi. Malatya maçına kadar kayıpsız bir seri daha yapmak zorundayız.

Son söz Dorukhan Toköz. GİT…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Açık konuşayım maçın ilk 15. Dk sından sonra kendi kendime tek dediğim şey bu maçta iki farkla öne geçmezsek kazanamayız oldu. O kadar belliydi ki oyundan düştüğümüz ve gol yiyeceğimiz bunu ben tv karşısında görürken malesef Sergen hocamız göremedi çok yanlış oyuncu değişiklikleri yaptı ama kendisinin ciddi kredisi vardır sözüm yok lakin o kansız yavşak dorukhan acilen kadro dışı bırakılmalı ve hergün noter eşliğinde altyapı ile idmana alınmalıdır. Pek çok kişininde dediği gibi bu akşamda tutanın önemini acı bir tecrübeyle görmüş olduk. Son söyleyeceğim şey bir an önce galibiyet serisi yapmazsak sarı şerefsizlerden lacivertli olan götürür bu işi. Şuanda bile tüm medyanın desteğiyle mhk desteğiyle sazı ellerine aldılar, açık konuşayım hatayı deplasmanda yenip üstünede gs yenerseler götürürler bu işi zira riza maçını izledik hakemler komple kendilerine çalışıyor bize yar etmezler o dk dan sonra şampiyonluğu.