içinde

yorum yapiyorum ama

kimse begenmiyor yada az begenilliyor diyen varsa bu aksam mensaha hakeme yada degisiklikler konusunda sergene yuklenebilir….ben hemen hepsini begendim su ana kadar 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  • Ghezzal,Larin,ve hatta atiba.!! Nasil sabretti bilmem.??
   Ben zimdi biraz sakinlesebildim.Yorumlari dinlerken Feyyaz denk geldi,ve birden hic sevmedigim toroglu daldi lafa.. Sergen hoca hakeme atar yapmasindan once ilk kendine bir aynada baksin dedi.Ve hatta bu gece maci tekrar izlediginde o da gorecektir dedi.Insallah dedim.Bugun maalesef bizim hoca haric herkes gordu.Cikip direk bugun mudahaLelerde gec kaldim dese yine okeyim her turlu.!!!
   Ya gunun sonunda 6 haftada bu kadar puan toplucaniz deseler kabul ederdik tabii ki, kupada finaldeyiz vs vs.Sergen hocayi elestiricez tabii bu dogal bir surec,hep arkasindayiz. Sikinti hatasini gormesse buyur.Ben risk aldim diye soylem,sacmaliktir. Bu gun degisiklikleri zamaninda yapmis olsa kazanirdik demiyorum.(aslinda diyorumda) lafin gelisi, sen ustune duseni yap,sans laf soyleyenin hep karsisinda saf alirim.

   • Kardeşim bu sorun ben bu forumda ve hocanın yardımcısı ozan köprülüye dmden yazdım oda cevap verdi.Ama hoca kendi hatalrını görmemekte ısrarcı bak Denizli maçı ilk yarıdan o maç 3 olmuş adam hala atbayı josefi maçın sonnua kadar tutuyo oyuncu tercihleri bu kadar geç yapılırmı larin gol atamadığı maçlarda yeri geldimi çıkar yok bak malatya maçı ilk yarı necip hamlesiyle çöp oldu hatırla antep maçı 2 olmuş maç gene değişiklikleri yapmayıp rakip baskı yaparken hoca bakıyo aval aval izliyo hakeme sallıyo evet haklı da sallamak konusunda ama sen önce hamleni doğru yap.O gün direkten döndük bugün yakalandık olacağı belliydi ve oldu.Bizlere düşen hocaya uygun bir dille söylemeek kırmadan dökmeden yoksa hepimiz üzülebilirz.