içinde

Zorunlu oyuncu degisikligi…

ANC baskan olunca ilk olarak sunu demisti “gelecegim Beaiktasini kuracagiz. Lutfen bize biraz zaman verin” sonra onu kurabilecegine Beaiktas’in cocugu Sergen Yalcin’i hoca yapti ama Sergen’in icinden canavar cikti. Kisitli kadroyla takima 2 kupa kazandirdi.

 Haziranda hoca dedi ki “bak ben bu kisitli kadroyla neler yaptim. Sampiyonlar ligi de var. Verin bana oyunculari bak neler yapiyorum” yonetim gelecegin Besiktasini Sergen hocayla kuramayacagini anlamisti ve sampiyonlar ligi kumari icin Sergen hocaya evet dediler. 

“1 galibiyetle Ghezzalin parasini cikaririz” Hele de turu gecersek yili kurtaririz diyip “tamam ulan al sana kadro dediler” Ancak hoca gordu ki genis kadro yonetmek hic de oyle kolay bir sey degilmis. Hem de okumayi, ogrenmeyi sevmeyen, akasemisyen hoca kavramiyla dalga gecen biri icin hic ama hic kolay degilmis. 

Gelinen noktada ANC kumari kaybetti. Simdi vakit kaybetmeden, gelecek seneyi planlamak lazim. Akademisyen bir hoca bulup, yabanci sinirini dusinup, Darin 20TL olacagini hesaplayarak saglam adimlar atilmasi gerekiyor. Bunu yapabilecek kisi Sergen Yalcin degil ve hic bir zaman da o kisi olmadi. O yuzden ölüye comak sommanin geregi yok. Her gun her saat onemli artik. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Bir noktada ayrı düşüyorum seninle Ziyacım..

  ANÇ, Sergen Yalçın’ı tekrar takımın başına geçirerek kumar oynamadı. Bir önceki sezonun en başarılı teknik adamının işine son vermek kumar olurdu. Sergen Yalçın’la anlaşmak, tam da hocanın istediği kadroyu kendisine vermek doğru hamleydi..

  Başka bir teknik adamla başarısız olunsaydı, ortalık bugün alt üst olur, yönetim bir dakika yerinde duramazdı..

  ANÇ kumar oynamadı. Oyunu doğru oynadı. Her sonuçta kazanan ANÇ olacaktı.. Kumarın kaybedeni maalesef ki Sergen Yalçın olacak gibi gözüküyor..

  Bundan sonra ne olur?

  Bence Beşiktaş’ın elinde şu anda çok iyi bir kadro var. Ersin, Serdar, Rıdvan, Umut, Can, Güven, Montero, Rosier gibi genç yetenekler var. Bu gençlerin olgunlaşmasını sağlayabilecek çok yetenekli ve tecrübeli oyuncular var..

  Devre arası kafa olarak bu takımdan uzaklaşmış adamlarla yollar ayrılıp, bir kaç etkili hamle yapılırsa, gelecek adına karamsar olmak delilik olur.. Bu sezon, hele döviz kurları çıldırmışken, yapılanma için büyük bir fırsat verdi. Bu fırsat kaçmamalı..