içinde

Gecit yok

Altay Uğurcan muslera cok iyi kaleciler tamam ama bizim Ersin kötü kaleci mi? Bravo kardeşim 19 yasinda 20 milyon taraftarı olan dünyanın yükünü böyle kusursuza yakın tutan kaleci görmeyeli baya olmuştu. Aynen devam

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. şişirme hocam şişirme 😀 altay fenev kalesine geçerken hiç bir değeri yoktu.. adamın değerini bir anda 10 milyon yaptılar.. hayır ne kazandırmış feneve.. bizim ersinde o zaman 10 milyon.. boş işler… boşverin abi istediklerini desinler.. mesut özil bırakalım en iyi transfer olsun 😀 altay muslera iyi kaleci olsun geçin.. boşverin.. fabriyi yollamasaydık musleranın esamesi okunmazdı.. fabri muslerayı susuz götürüp susuz getirir… musleraya kimse teklif felan yapmıyor.. yalan dolan.. iyi kaleci olsa uefaya her gittiğinde 14 taneden aşağı yiyip gelmezdi.. gol yeme rekorunu kırdı ya..

    3
    1
    • Eduega kardesim,cinconu sevmem,Fatihi sevmem,muslerayida sevmem.!!!! Amma,, bu kalecinin minumum 2.sampiyonluklarinda direk imzasi var en az.Sen Besiktasin Son on yilinda bize 2 sampiyonluk getiren bir kalecisi oldugunu gordunmu??? Son yirmi yilda bizim kac sampiyonlugumuz var baktinmi??? Bu kaleci onlara direk 2 tane verdi.??? Bizimde sampiyonluk sayimiz 4 bu arada.!!! Hesabini sen yap.!!

Bir cevap yazın