içinde

hakem

hiç lehimize karar vermedi. aksine hep aleyhimize kararlar verdi. kesinlikle art niyetliydi. a.gücülü futbolcuların, birçok pozisyonda tabanla girmelerine göz yumdu. oyunun hemen başında mulekanın  kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda kalecinin tabanla öyle bir gelişi var ki buna çift vuruş vermeyen hakemin ben …. mulekaya yine tabanla sert bir faul yapıldı kart hak getire. mulekaya bir kırmızı kart verişi var ki sırf bunun için lisansı yırtılır. furbolcu yerde kıvranıyor, hiçbirşey olmasa bile , muhakkak birşey olmuştur deyip kırmızı gösterdi şeref yoksunu. 

ceza sahasına yapılan ortada, rakip defans, koluyla topa doğru giderek , topun mulekaya gelmesini önledi. çok net bir penaltı. var incelenirken, kesin hakemi çağırırlar dedim. ama çağırmadılar. net bir penaltıyı yediler. içerdeki de dışarda ki de şerefsiz.

neden bukadar ezdiriliyoruz be eeey yönetim. çoooook pasifsiniz. sıradan anadolu takımlarına bile ezdiriliyoruz. çekerim böyle işi !!!

futbolcular kötü oynadılar kabul ama  tahriklere hiç kapılmadılar. belli ki çok sıkı tembihlenmişler. josef sahada olsaydı ne yapardı bilemiyorum.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. paskal topraam o muşka atildiginda hakem maci bitiriyimmi diye saha icinde cok kivrandi o nu angaragötü öyle bi baski altina almiski hak yemezse neler olur korkusu ve eline sans gelmis gedson saha kenarinda hakeme o aleti vericek bizim mal kibiratör gidip elinden alip olayi kapatmaya calisiyo hakem den evvel ona o yaptiklarini sorgulamayam tepki göstermeyen ve o alet atilisinda ona koruyan bi saha kenari varken kusuruma bakma topraam saha ortasinda agzimiza sicsa biraz daha ikinsaydin diyenler oldukca böyle hakem yönetimi bize müstahak