içinde

Devre arası kronik sakat cenk'i alan yönetim

Çapsızlık konusunda nasıl çığır açılır herkese göstermiştir. 

ANÇ: Devre arası yapılan transferler faydalı olmuyor demişti.

Ben de müthiş vizyonlu başkanımıza diyorum ki;

Yıl 2003 Guinti

Yıl 2008 ernst

Hatta yıl 2021 onyekuru Mustafa Muhammed (en az 6 puan fazladan aldılar bu takviyeler sayesinde)

1,5 sene top oynamamış Cenki transfer ederek Beşiktaş’ın menfaatlerini koruduğunu zannetmek aşırı tezat bir durum.

Allah korusun bu sene şampiyonluk kaçarsa yönetimin devre arasındaki beceriksiz tutumu yüzündendir.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Fatih abi çapsız olarak nitelendirdiğin kulübün başkanının takımı lider.. biraz ağır olmuş bu paylaşım. Beşiktaş’ın Cenk’e ihtiyacı yok, Cenk’in Beşiktaş’a ihtiyacı var. Beşiktaş’ta kaleci hariç tüm mevkideki futbolcular gol atıyor, attırıyor.. devre arasında bende Cenk’in gelmesini istememiştim. Ama formayı üzerine geçirdikten sonra bize sadece desteklemek düşer. Hangi maçta oynarsa oynasın, kaç defa oynarsa oynasın..

  2. Cenk bir maç oynamış ve onda da çok kötü hava şartları ve zemine rağmen 3 puan aldırmıştır. Tam da o maçta ona ihtiyacımız vardı ve görevini de bence layığıyla yerine getirdi. Futbolcular arada sırada sakatlanırlar. Bu sakatlıklardan dolayı kimilerinin de futbol hayatı bitebilir. Bu işin içinde bunlarda vardır ve yapacak birşey yoktur. Örnek Mesut Özil. Bir de Galatasaray’ın bir topcusunun elinde havai fişek patladı. Öyle olsa haklısın ama Cenk iyileştikten sonra da katkı verecektir.

    1
    1
    • Evet çapsız kere çapsızlar. Devre arası transfer döneminde 2 futbolcunun peşinden koşup son gün kronik sakat cenk tosunu almak vizyonsuzluğun plansızlığın basiretsizliğin göstergesidir. Zamanında vagner love gelmişti aynı bu şekil o zamanda fikret ormana laf söyletmiyordu bu taraftar. Sonra arkasından küfürler ederek yolladılar. Testi kırılmadan doğruları söylemek lazım. Bu arada 3. büyük olduğumuza kim sizi inandırdıysa azıcık açıp tarih okuyun kendinize gelin böyle Beşiktaşlılık olmaz

  3. Fatih arkadas agresif bir yazi olmus.Insanlarin verdigi emeklere falan hic bir deger vermeksizin,itham dolu yazmissin.Bardagin dolu tarafinada bakmak lazim.Her transfer mukemmel olcak diye bir sey yok.Cinconun son on yildir 2.yarilarda nokta atisi transferler yaptigi tespitin on numara lakin tabiri caizse para varsa care var.( Fikret Orman zamanina yonelik yapsaydin bu elestirileri belki katilirdim sana,ki o zaman 3.sampiyonlugun kacma nedenlerinden en onemlisi transferlerdeki yetersizlikten kaynaklidir ki elimizde su ana gore daha rahatti.)Herkesin fikirlerine saygim var,ama tarz olmamis. Saglik olsun diyelim.Burda yazarsan senide tanima firsatim olur ve belki seni daha iyi anlayabiliriz.