içinde

Hakkını vermek gerekir… ve En önemlisi Ayaklar Yere basmalı..

İkinci kısımdan ben konuya giricem.. ilk kısmı sona eklicem… Öncelikle lig çok uzun bir maraton… şampiyonluk zaten en başında belirlenmiş bir hedeftir.. ama asla ve asla 10. haftada biz şampiyon olucaz şampiyonuz tabirlerini kullanmak hiç doğru değildir.. geçen sene daha 2. hafta fenevbahçe biz şampiyonuz şampiyon olmayı hakkettik dedi.. ya daha 2. haftaya… 3-4 hafta önce erol bulut biz şampiyon olacaz söylemini geçtim beyfendi nağmağlup şampiyon olacakmış birde… o kadar penaltı veriliyor yinede olamıyorlar.. 2 yenilgi aldı.. 1 yenilgi hatta 1 puan kaybında fenev de çarşı karışır… 

sonuç olarak demem o ki.. daha ligin ortasına bile gelemdik.. şampiyonluktan bahsetmek için daha çok erken… bizim kaybetme lüksümüz yok.. bütün kredilerimizi ilk 8 haftada yitirmiştik… beraberlik kredimiz var ama onuda şimdi kullanamayız.. sırada kasımpaşa var.. en pis takımlardan biri.. Kazanmak zorundayız.. Kaybetme kredimiz ancak 16-17. haftalarda elmize gelir onuda hemen kullanmamak lazım.. seri yapmak lazım.. ayaklarımız yere basmalı.. fenev maçı geçti.. kasımpaşa maçının hikayesi farklı olucak.. otobüs çekiceklerdir.. aptal değiller gördüler Beşiktaşın nasıl maç kazandığını.. sakin ve sabırlı oynarsak kazanırız KAZANMAK zorundayız..

Utku ya güzel kardeşim ben kendimi yırtıyorum.. kornerden nasıl gol yenir belli bir şey bu.. ya ön direk ya arka direk.. biz nerden yedik arka direk… kim var orda tabiki kimse yok.. hadi 10 kişi olmaya bağlıyorum diyeceğim ama ya şu iki direğe de adam koy be kardeşim ben mi söylim.. murat şahinin bunu çok iyi bilmesi lazım..

Gzehallinde inşallah bonservisini alırız ama zor…

Necibi çok eleştirdim.. o kadar çok eleştirdim ki bunda haklıydım da… şimdi göstermiş olduğu performansla onu tebrik ediyorum ve ekleyerek söylüyorum necip-montero tandemi oturmuşken bozmamak.. banane vidanın maaşından banane ondan bundan önemli olan BEŞİKTAŞ tır..

SERGEN hocaya da tebrik.. bizi çok iyi temsil etti.. saha kenarında değilde sahanın içindeydi.. Beşiktaş 10 kişi kalsa bile sahada sergen hoca sanki oyunun içindeydi.. hakeme tepki gösterdi dik durdu ezdirmedi bizi… hamlelerde düzelme var.. yol yakınken ayrılmalı diyordum o zaman yine haklıydım bence… ilerleyen zamanda bu tezimi çürüttü hoca.. bakalım…

Nsakala hiç sevmiyorum ama paylaşımları sempatik.. son paylaşımı da çok güzeldi.. olcayı andı..” müthiş sol ayağımla yapıştırdım ” güzel bir takım olduk bu ortam inşallah bozulmaz..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin